Epatage Design

Розробка логотипу та фірмовиго стилю

Логотип – це не просто лице компанії, не обмежуючись зовнішнім виглядом, він має глибоке внутрішнє наповнення.

У логотипі міститься ключова ідея бренду, філософія, значення, іноді навіть історія появи. Крім того, логотип – це символ, який супроводжує компанію протягом усієї її діяльності, у вдалому виконанні він сприяє впізнаваності компанії та збільшення продажів. Таким чином, вдалий логотип стає ефективним інструментом розвитку будь-якого бренду.

Компанія Епатаж Дизайн вже більше 10 років займається розробкою логотипів для різних компаній у різних сферах. Нам вдячні сотні клієнтів із різних сфер бізнесу. Якщо Вам потрібний якісний та ефективний логотип, зверніться до нас.

Залишились

питання?

Ми відповімо за 10 хвилини

  Кейс фірмовиго стилю для АЗС “ОКТА”

  Як ми працюємо?

  Key Visual

  Key Visual – створення ключового позитивного образу для рекламної компанії, кей-віжуал відноситься до графічних елементів, які багаторазово використовуються в маркетингових комунікаціях як частина поточної маркетингової кампанії або послідовно у всіх матеріалах бренду.

  Використання ключового зображення є дуже успішним способом підвищити впізнаваність бренду та встановити довгострокові відносини з клієнтами.

  Віжуал створюється на основі фірмового стилю, шрифтів, кольорів компанії та її цінностей і той, що гармонійно поєднуватиметься з фірмовим стилем.

  Пакети на розробку логотипу
  та фірмового стилю

  Фірмовий стиль
  STANDART

  12 000 грн

  Фірмовий стиль
  PREMIUM

  20 000 грн

  Дизайн пропонується на вибір, за необхідностю може бути замінений на: постер, наклейки, штендер, буклет коробку

  **Дизайн вивіски або таблички – на вибір, дизайн стели або оформлення вітрин – на вибір